Zahraniční jazykové kurzy Jazykové kurzy v zahraničí, studium jazyků v zahraničí...

LINGUA SANDY, jazyková škola s 23 letou tradicí

Výuka jazyků moderními metodami, efektivní jazykové kurzy

Jazyková škola LINGUA SANDY dodržuje kodex kvality a dbá na efektivní způsob vzdělávání. Všichni naši lektoři procházejí přísným výběrovým řízením. Jsou pravidelně prověřování předním českým metodikem z Karlovy Univerzity, který garantuje tu nejvyšší úroveň výuky. Využíváme propracovanou metodiku výuky, která je kombinací několika nejpoužívanějších metod. Přizpůsobuje se tak co nejširší skupině studentů.

Kurzy v zahraničí - rychlé a přirozené zvládnutí jazyka

Neváhejte a jeďte na zkušenou!

Studium jazyků v zahraničí je příjemný a přirozený způsob, jak se naučit cizí řeč. Zároveň je to jedinečná šance poznat cizí zemi, potkat nové lidi a užít si báječnou dovolenou! Studium jazyků v zahraničí je zážitek, na který budete vzpomínat na celý život.

Studujte, bavte se a poznávejte svět!

Studium cizího jazyka v zahraničí má řadu výhod: naučíte se cizí jazyk poslouchat a okamžitě reagovat, osvojíte si velké množství nových výrazů, upevníte si znalosti gramatiky, získáte sebedůvěru a seznámíte se s mnoha zajímavými lidmi z celého světa, protože výuka probíhá v mezinárodně smíšených třídách.


Jazykové Kurzy v zahraničí - nová místa a noví lidé

Pokud zvolíte ubytování v hostitelské rodině, poznáte dokonale i tamní životní styl. Nic neobohatí život tolik, jako kontakt s jinou kulturou a jinými zvyky. Získáte sebedůvěru, odpočinete si od fádního života a běžných starostí doma. Zároveň budete poctivě pracovat na vlastní budoucnosti!

Studium jazyka v zahraničí nedoporučujeme naprostým začátečníkům. Naprosté začátečníky přijímá jen málo škol, do zahraničí jezdí studenti obvykle proto, aby se výrazně zdokonalili v poslechu a plynulosti ústního projevu. Jazyková škola Lingua Sandy nabízí bohatý výběr kurzů v kvalitních zahraničních jazykových školách.

Studium jazyků v zahraničí - často kladené dotazy


Ušijte si jazykový kurz na míru

Neváhejte nás kontaktovat. Obratem se Vám ozveme s nabídkou konkrétních jazykových kurzů, které budou vybrány na základě Vašich požadavků.

Nevíte si rady s výběrem správného kurzu?

v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

777 079 152 info@lingua-sandy.cz kontaktní formulář