Makedonština, jazykové kurzy makedonštiny Makedonština Praha, kurzy makedonštiny, výuka makedonštiny, jazykové školy, výuka jazyků

LINGUA SANDY, jazyková škola s 23 letou tradicí

Výuka jazyků moderními metodami, efektivní jazykové kurzy

Jazyková škola LINGUA SANDY je členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠ, dodržuje kodex kvality a dbá na efektivní způsob vzdělávání. Všichni naši lektoři procházejí přísným výběrovým řízením a jejich vzdělání musí odpovídat kvalifikačním požadavkům této asociace. Jsou pravidelně prověřování předním českým metodikem z Karlovy Univerzity, který garantuje tu nejvyšší úroveň výuky. Využíváme propracovanou metodiku výuky, která je kombinací několika nejpoužívanějších metod. Přizpůsobuje se tak co nejširší skupině studentů.

Jazykové kurzy makedonštiny - zapište se ještě dnes!

Výuka makedonštiny, jazykové kurzy s propracovanou studijní metodikou.

Hledáte kvalitní výuku makedonštiny? Makedonština je jazyk, s jehož výukou má jazyková škola Lingua Sandy dlouhodobé zkušenosti. Jazykové kurzy makedonštiny připraví studenty jak pro plynulou komunikaci v jazyce, tak pro mezinárodně uznávané zkoušky. Výuka makedonštiny probíhá podle přesných osnov a studijního plánu.

Cílem propracované metodiky naší jazykové školy je plnění studijních cílů a rozvoj jazykových dovedností studentů při výuce makedonštiny.

Makedonština, aktuálně vypsané jazykové kurzy makedonštiny

Nevíte si rady s výběrem jazykového kurzu? Neváhejte nás kontaktovat na čísle 224 816 269 nebo 777 079 152. V nabídce kurzů můžete vyhledávat podle typu kurzů a úrovní pomocí filtru v pravém boku.

Makedonština pro začátečníky

Den Učebnice Vyučování Semestr Cena kurzu
Čt Vlastní materiály lektora 18:30 - 20:00 06.10.22 -26.01.23 4490,- Kč
Výuku makedonštiny je možné zahájit také jako individuální výuku nebo výuku v uzavřených skupinách. Rozvrh bude upraven podle přihlášených studentů. Vyučujeme podle vlastních studijních materiálů pí. lektorky. Můžeme Vám nabídnout výuku od začátečníků až po konverzaci.

Den Učebnice Vyučování Semestr Cena kurzu

Nevíte si rady s výběrem správného kurzu?

v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

777 079 152 info@lingua-sandy.cz kontaktní formulář