Albánština, jazykové kurzy albánštiny Albánština Praha, kurzy albánštiny, výuka albánštiny, jazyková škola, jazykové školy, výuka jazyků

LINGUA SANDY, jazyková škola s 23 letou tradicí

Výuka jazyků moderními metodami, efektivní jazykové kurzy

Jazyková škola LINGUA SANDY je členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠ, dodržuje kodex kvality a dbá na efektivní způsob vzdělávání. Všichni naši lektoři procházejí přísným výběrovým řízením a jejich vzdělání musí odpovídat kvalifikačním požadavkům této asociace. Jsou pravidelně prověřování předním českým metodikem z Karlovy Univerzity, který garantuje tu nejvyšší úroveň výuky. Využíváme propracovanou metodiku výuky, která je kombinací několika nejpoužívanějších metod. Přizpůsobuje se tak co nejširší skupině studentů.

Jazykové kurzy albánštiny - zapište se ještě dnes!

Výuka albánštiny, jazykové kurzy s propracovanou studijní metodikou.

Hledáte kvalitní výuku albánštiny? Albánština je jazyk, s jehož výukou má jazyková škola Lingua Sandy dlouhodobé zkušenosti. Jazykové kurzy albánštiny připraví studenty jak pro plynulou komunikaci v jazyce, tak pro mezinárodně uznávané zkoušky. Výuka albánštiny probíhá podle přesných osnov a studijního plánu.
Cílem propracované metodiky naší jazykové školy je plnění studijních cílů a rozvoj jazykových dovedností studentů při výuce albánštiny.

Albánština, aktuálně vypsané jazykové kurzy albánštiny

Nevíte si rady s výběrem jazykového kurzu? Neváhejte nás kontaktovat na čísle 224 816 269 nebo 777 079 152. V nabídce kurzů můžete vyhledávat podle typu kurzů a úrovní pomocí filtru v pravém boku.

Albánština pro začátečníky

Den Učebnice Vyučování Semestr Cena kurzu
St Vlastní materiály lektora 18.30-20.00 10.03.21-02.06..21 3890,- Kč
3590,- Kč
Tato sleva je platná při platbě celé částky od 9.2. do 23.2. 2021
Vyučujeme podle vlastních studijních materiálů lektorů. Můžeme Vám nabídnout výuku od začátečníků až po konverzaci. Vyuku je možné také zahájit jako indiv. výuku v uzavřených skupinkách.

Den Učebnice Vyučování Semestr Cena kurzu

Nevíte si rady s výběrem správného kurzu?

v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

224 816 269 | 777 079 152 info@lingua-sandy.cz kontaktní formulář