Albánština, jazykové kurzy albánštiny Albánština Praha, kurzy albánštiny, výuka albánštiny, jazyková škola, jazykové školy, výuka jazyků

LINGUA SANDY, jazyková škola s 23 letou tradicí

Výuka jazyků moderními metodami, efektivní jazykové kurzy

Jazyková škola LINGUA SANDY dodržuje kodex kvality a dbá na efektivní způsob vzdělávání. Všichni naši lektoři procházejí přísným výběrovým řízením. Jsou pravidelně prověřování předním českým metodikem z Karlovy Univerzity, který garantuje tu nejvyšší úroveň výuky. Využíváme propracovanou metodiku výuky, která je kombinací několika nejpoužívanějších metod. Přizpůsobuje se tak co nejširší skupině studentů.

Jazykové kurzy albánštiny - zapište se ještě dnes!

Výuka albánštiny, jazykové kurzy s propracovanou studijní metodikou.

Hledáte kvalitní výuku albánštiny? Albánština je jazyk, s jehož výukou má jazyková škola Lingua Sandy dlouhodobé zkušenosti. Jazykové kurzy albánštiny připraví studenty jak pro plynulou komunikaci v jazyce, tak pro mezinárodně uznávané zkoušky. Výuka albánštiny probíhá podle přesných osnov a studijního plánu.
Cílem propracované metodiky naší jazykové školy je plnění studijních cílů a rozvoj jazykových dovedností studentů při výuce albánštiny.

Albánština, aktuálně vypsané jazykové kurzy albánštiny

Nevíte si rady s výběrem jazykového kurzu? Neváhejte nás kontaktovat na čísle 224 816 269 nebo 777 079 152. V nabídce kurzů můžete vyhledávat podle typu kurzů a úrovní pomocí filtru v pravém boku.

Albánština pro začátečníky

Den Učebnice Vyučování Semestr Cena kurzu
St Vlastní materiály lektora 18.30-20.00 05.10.22 - 18.01.23 3890,- Kč

Vyučujeme podle vlastních studijních materiálů lektorů. Můžeme Vám nabídnout výuku od začátečníků až po konverzaci. Vyuku je možné také zahájit jako indiv. výuku v uzavřených skupinkách.

Den Učebnice Vyučování Semestr Cena kurzu

Nevíte si rady s výběrem správného kurzu?

v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

777 079 152 info@lingua-sandy.cz kontaktní formulář