Vyberte si z 41 jazyků

Jazyková škola, Lingua Sandy Jazykové kurzy pro veřejnost, firemní jazykové kurzy, individuální výuka jazyků

LINGUA SANDY, jazyková škola s 30 letou tradicí

Výuka jazyků moderními metodami, efektivní jazykové kurzy

Jazyková škola LINGUA SANDY dodržuje kodex kvality a dbá na efektivní způsob vzdělávání. Všichni naši lektoři procházejí přísným výběrovým řízením. Jsou pravidelně prověřování předním českým metodikem z Karlovy Univerzity, který garantuje tu nejvyšší úroveň výuky. Využíváme propracovanou metodiku výuky, která je kombinací několika nejpoužívanějších metod. Přizpůsobuje se tak co nejširší skupině studentů.

Moderní výuka 41 evropských a světových jazyků

Naše jazyková škola provozuje jazykové kurzy a výuku jazyků již od roku 1991. Vybrat si můžete z 41 evropských a světových jazyků, které vyučujeme. Moderní učebny naší jazykové školy najdete v centru Prahy. Výuka jazyků je zaměřena na jazykové kurzy pro veřejnost, jazykové kurzy pro děti, firemní jazykové kurzy a zahraniční jazykové kurzy. Mezi další jazykové služby patří individuální výuka jazyků a čeština pro cizince. Nabídka naší jazykové školy tím však zdaleka nekončí.

Specializujeme se na profesionální překlady a tlumočení do většiny světových jazyků. Překlady i tlumočení poskytujeme pro různé oborové činnosti. Překlady realizujeme kvalitně a rychle, překládáme všechny druhů textů či dokumentů včetně právních. Překladatelé naší jazykové školy mají v oblasti překladů dlouholeté zkušenosti.


Proč studovat v naší jazykové škole?

Cílená výuka v jazykových kurzech!

Jazyková škola klade velký důraz především na efektivitu jazykových kurzů. Stanovení cíle výuky a rozvržení optimálního časového horizontu je základem úspěšného studia. Před zahájením výuky provedeme u každého studenta zdarma přezkoušení a průzkum individuálních potřeb v oblasti jazykové výuky. Výsledek testu pak slouží pro navržení nejlepšího výukového programu v jazykovém kurzu.


Individuální přístup

Otevřená komunikace se studenty!

K Vašim přáním a potřebám přistupujeme vždy individuálně a aktivně je zařazujeme do výuky. V průběhu výuky lze navržený program variabilně měnit a zařazovat nová témata.


PROGRESS TESTY

Efektivní kontrola kvality výuky!

V průběhu výuky Vám po určitém čase předložíme tzv. progress test. Tento test Vám ukáže, nakolik jste zvládli probíranou látku a současně funguje i jako zpětná kontrola kvality výuky.


Vysoká flexibilita jazykových kurzů

Individuální a firemní kurzy na míru!

Dny, časy a frekvence výuky se řídí Vašimi požadavky. Lektoři dojíždějí na výuku v rámci Prahy bez příplatku a šetří Vám tak čas strávený cestováním do jazykové školy. Zahájení individuálních a firemních kurzů je možné kdykoliv i mimo běžný školní rok.


Doplňkové jazykové služby

Hodnocení jazykové výuky!

Samozřejmostí je pravidelné zasílání přehledu docházky, vyhodnocování spokojenosti klientů a pravidelné testování pokroku výuky. Učebnice nejsou v ceně výuky ale jsme schopni Vám je samozřejmě zajistit.


Kvalifikovaní lektoři

Odbornost a profesionalita!

Disponujeme českými i zahraničními lektory s univerzitním vzděláním. Naši lektoři jsou přísně vybíráni, vyžadujeme nejen znalost jazyka, ale i schopnost učit moderními metodami, praxi a absolvované studijní stáže. Jako nedílná součást výběrového řízení je i praktická část, kdy je lektor hodnocen přímo při výuce.


Kontrolní systém pro efektivitu výuky

Efektivní výuka cizích jazyků!

Práce lektorů a úroveň výuky je pravidelně kontrolována hospitacemi a formou dotazníků, které hodnotí práci lektorů. Neustále sledujeme nové moderní metody pro výuku jazyků a ty také aplikujeme v našich jazykových kurzech.


Důraz na spokojenost klientů

Spokojený student je nejlepší reference!

Náš klientský tým spolupracuje s lektory, zasílá klientům přehledy docházky, vyhodnocuje dotazníky spokojenosti, zjišťuje zpětné vazby přímo od studentů. Hlavním posláním klientského týmu je zajištění plné spokojenosti Vás, studentů.

Zpětná vazba od našich studentů

Akční slevy

Pro všechny kurzy při platbě
celé částky do 30.11.2022.

41 jazyků

Široká nabídka jazykový kurzů a služeb.

Flexibilita

Nabízíme jazykové kurzy na míru potřebám
našich studentů.

Certifikace

Je po úspěšném dokončení našeho studia
samozřejmostí.

Metodika

Propracovaná metodika výuky díky
kvalifikovaným pedagogům.

Nevíte si rady s výběrem kurzu? Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedených kontaktech.

Lingua Sandy

Telefon: +420 224 816 269
(po-čt 13-18 hod.)
Mobil: +420 777 079 152
(mimo pracovní dobu)
E-mail: info@lingua-sandy.cz

IČO: 27397807
DIČ: CZ27397807

Učebny Lingua Sandy

Na Poříčí 12
110 00 Praha 1
Palác YMCA (6. patro, č. dveří 607)
ukázat na mapě

Truhlářská 22
110 00 Praha 1
1. a 3. patro
ukázat na mapě

Zápisy do kurzů

Zápisy do jazykových kurzů probíhají po celý rok.

Jsme zde pro Vás:
Po - Čt: 13:00 - 18:30

Na adrese jazykové školy Praha 1, Palác YMCA (6. patro, č. dveří 607), Na Poříčí 12.