Jazyková škola, Lingua Sandy Jazykové kurzy pro veřejnost, firemní jazykové kurzy, individuální výuka jazyků

LINGUA SANDY, jazyková škola s 23 letou tradicí

Výuka jazyků moderními metodami, efektivní jazykové kurzy

Jazyková škola LINGUA SANDY je členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠ, dodržuje kodex kvality a dbá na efektivní způsob vzdělávání. Všichni naši lektoři procházejí přísným výběrovým řízením a jejich vzdělání musí odpovídat kvalifikačním požadavkům této asociace. Jsou pravidelně prověřování předním českým metodikem z Karlovy Univerzity, který garantuje tu nejvyšší úroveň výuky. Využíváme propracovanou metodiku výuky, která je kombinací několika nejpoužívanějších metod. Přizpůsobuje se tak co nejširší skupině studentů.

Moderní výuka 41 evropských a světových jazyků

Naše jazyková škola provozuje jazykové kurzy a výuku jazyků již od roku 1991. Vybrat si můžete z 41 evropských a světových jazyků, které vyučujeme. Moderní učebny naší jazykové školy najdete v centru Prahy. Výuka jazyků je zaměřena na jazykové kurzy pro veřejnost, jazykové kurzy pro děti, firemní jazykové kurzy a zahraniční jazykové kurzy. Mezi další jazykové služby patří individuální výuka jazyků a čeština pro cizince. Nabídka naší jazykové školy tím však zdaleka nekončí.

Specializujeme se na profesionální překlady a tlumočení do většiny světových jazyků. Překlady i tlumočení poskytujeme pro různé oborové činnosti. Překlady realizujeme kvalitně a rychle, překládáme všechny druhů textů či dokumentů včetně právních. Překladatelé naší jazykové školy mají v oblasti překladů dlouholeté zkušenosti.


Proč studovat v naší jazykové škole?

Cílená výuka v jazykových kurzech!

Jazyková škola klade velký důraz především na efektivitu jazykových kurzů. Stanovení cíle výuky a rozvržení optimálního časového horizontu je základem úspěšného studia. Před zahájením výuky provedeme u každého studenta zdarma přezkoušení a průzkum individuálních potřeb v oblasti jazykové výuky. Výsledek testu pak slouží pro navržení nejlepšího výukového programu v jazykovém kurzu.


Individuální přístup

Otevřená komunikace se studenty!

K Vašim přáním a potřebám přistupujeme vždy individuálně a aktivně je zařazujeme do výuky. V průběhu výuky lze navržený program variabilně měnit a zařazovat nová témata.


PROGRESS TESTY

Efektivní kontrola kvality výuky!

V průběhu výuky Vám po určitém čase předložíme tzv. progress test. Tento test Vám ukáže, nakolik jste zvládli probíranou látku a současně funguje i jako zpětná kontrola kvality výuky.


Vysoká flexibilita jazykových kurzů

Individuální a firemní kurzy na míru!

Dny, časy a frekvence výuky se řídí Vašimi požadavky. Lektoři dojíždějí na výuku v rámci Prahy bez příplatku a šetří Vám tak čas strávený cestováním do jazykové školy. Zahájení individuálních a firemních kurzů je možné kdykoliv i mimo běžný školní rok.


Doplňkové jazykové služby

Hodnocení jazykové výuky!

Samozřejmostí je pravidelné zasílání přehledu docházky, vyhodnocování spokojenosti klientů a pravidelné testování pokroku výuky. Učebnice nejsou v ceně výuky ale jsme schopni Vám je samozřejmě zajistit.


Kvalifikovaní lektoři

Odbornost a profesionalita!

Disponujeme českými i zahraničními lektory s univerzitním vzděláním. Naši lektoři jsou přísně vybíráni, vyžadujeme nejen znalost jazyka, ale i schopnost učit moderními metodami, praxi a absolvované studijní stáže. Jako nedílná součást výběrového řízení je i praktická část, kdy je lektor hodnocen přímo při výuce.


Kontrolní systém pro efektivitu výuky

Efektivní výuka cizích jazyků!

Práce lektorů a úroveň výuky je pravidelně kontrolována hospitacemi a formou dotazníků, které hodnotí práci lektorů. Neustále sledujeme nové moderní metody pro výuku jazyků a ty také aplikujeme v našich jazykových kurzech.


Důraz na spokojenost klientů

Spokojený student je nejlepší reference!

Náš klientský tým spolupracuje s lektory, zasílá klientům přehledy docházky, vyhodnocuje dotazníky spokojenosti, zjišťuje zpětné vazby přímo od studentů. Hlavním posláním klientského týmu je zajištění plné spokojenosti Vás, studentů.

Nevíte si rady s výběrem správného kurzu?

v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

777 079 152 info@lingua-sandy.cz kontaktní formulář