Vyberte si z 41 jazyků

Časté otázky, jazykové kurzy, jazyková škola Výuka jazyků, jazykové kurzy Praha, jazyková škola Praha, informace jazykové školy ke studiu jazyků

Jazyková škola odpovídá

Jazyková škola Lingua Sandy pro Vás připravila odpovědi na nejčastější dotazy našich studentů. Časté otázky jsou rozděleny do dvou skupin. Hlavním tématem první skupiny odpovědí je výuka jazyků v jazykové škole Lingua Sandy. Druhá část je pak zaměřená na studium jazyků v zahraničí.

Jazykové kurzy, často kladené dotazy

Otázky k výuce v jazykové škole

Časté otázky týkající se studia v jazykové škole Lingua Sandy. Kde a kdy se zapsat do jazykových kurzů, jaká je délka kurzů...

Studium V jazykové škole Lingua sandy

Otázky ke studiu v zahraničí

Nejčastější otázky ke studiu jazyků v zahraničí. Jak si vybrat vhodnou zahraniční školu, jak se dostanu do cílové země...

studium jazyků v zahraničí

Proč studovat angličtinu?

 • 1. Angličtina - vykročte bez obav do globálního světa! Znalost angličtiny je Vaší vstupenkou do celého světa. Umožní Vám se globálně orientovat a rozšíří Vaše osobní možnosti ve všech směrech lidské činnosti.
 • 2. Angličtina - Vaše jistota na trhu práce. Znalost angličtiny bezpochyby zvyšuje Vaše možnosti uplatnění na pracovním trhu zejména v technologických oborech.
 • 3. Angličtina - stipendia a studijní pobyty. Znalostí angličtiny jistě získáte lepší pozici pro získání zahraničního stipendia nebo studijního pobytu.
 • 4. Angličtina - surfujte s přehledem! Více než polovina internetových stránek v celosvětovém měřítku sděluje uživatelům informace v angličtině. Znalost anglického jazyka Vám tak podstatně rozšíří informační dálnici.
 • 5. Angličtina - cestujte svobodně! Zapomeňte na cestovní kanceláře, pomocí angličtiny se všude domluvíte a lépe poznáte jiné země, jejich kulturu i zvyklosti.
 • 6. Angličtina - získejte nové přátele! Angličtina Vám zejména v oblasti internetových komunit umožní získat nové přátele jiných národností, kteří mohou obohatit Váš život o nové poznatky.

Proč studovat němčinu?

 • 1. Němčina - otevře Vám nové obchodní příležitosti. Německy mluvící země jsou největším obchodním partnerem ČR.
 • 2. Němčina - Váš lepší postup v zaměstnání. Mnoho českých firem vlastní německé společnosti, znalostí němčiny tak zvýšíte Vaší naději na úspěch v zaměstnání.
 • 3. Němčina - nastartujte Vaší evropskou kariéru! Němčina může být také dobrým základem pro začátek Vaší globální kariéry v rámci EU.
 • 4. Němčina - umožňuje uplatnění v cestovním ruchu. Turisté z německy mluvících zemí patří mezi nejpočetnější skupinu cestovatelů, znalostí němčiny se uplatníte i v cestovním ruchu.
 • 5. Němčina - jazyk vědy a výzkumu. Němčina je druhým nejdůležitějším jazykem, který je používán v oblasti vědy a výzkumu.
 • 6. Němčina - získejte zahraniční zkušenosti ve zdravotnictví a medicíně! Mladí lékaři a zdravotní sestry získávají první pracovní zahraniční zkušenosti zejména v německy mluvících zemích.
 • 7. Němčina - literatura a kultura. V němčině vychází každá desátá kniha. Německá literatura je důležitou součástí evropského kulturního dědictví.
 • 8. Němčina - historie a vzdělanost. Česká a německá historie jsou úzce propojené v mnoha směrech. Porozumět němčině znamená také porozumět některým souvislostem z historie naší země.

Zpětná vazba od našich studentů

Akční slevy

Pro všechny kurzy při platbě
celé částky do 30.11.2022.

41 jazyků

Široká nabídka jazykový kurzů a služeb.

Flexibilita

Nabízíme jazykové kurzy na míru potřebám
našich studentů.

Certifikace

Je po úspěšném dokončení našeho studia
samozřejmostí.

Metodika

Propracovaná metodika výuky díky
kvalifikovaným pedagogům.

Nevíte si rady s výběrem kurzu? Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedených kontaktech.

Lingua Sandy

Telefon: +420 224 816 269
(po-čt 13-18 hod.)
Mobil: +420 777 079 152
(mimo pracovní dobu)
E-mail: info@lingua-sandy.cz

IČO: 27397807
DIČ: CZ27397807

Učebny Lingua Sandy

Na Poříčí 12
110 00 Praha 1
Palác YMCA (6. patro, č. dveří 607)
ukázat na mapě

Truhlářská 22
110 00 Praha 1
1. a 3. patro
ukázat na mapě

Zápisy do kurzů

Zápisy do jazykových kurzů probíhají po celý rok.

Jsme zde pro Vás:
Po - Čt: 13:00 - 18:30

Na adrese jazykové školy Praha 1, Palác YMCA (6. patro, č. dveří 607), Na Poříčí 12.