Tibetština, jazykové kurzy tibetštiny.Tibetština Praha, kurzy tibetštiny, výuka tibetštiny, jazyková škola, jazykové školy, výuka jazyků

LINGUA SANDY, jazyková škola s 23 letou tradicí

Výuka jazyků moderními metodami, efektivní jazykové kurzy

Jazyková škola LINGUA SANDY je členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠ, dodržuje kodex kvality a dbá na efektivní způsob vzdělávání. Všichni naši lektoři procházejí přísným výběrovým řízením a jejich vzdělání musí odpovídat kvalifikačním požadavkům této asociace. Jsou pravidelně prověřování předním českým metodikem z Karlovy Univerzity, který garantuje tu nejvyšší úroveň výuky. Využíváme propracovanou metodiku výuky, která je kombinací několika nejpoužívanějších metod. Přizpůsobuje se tak co nejširší skupině studentů.

Jazykové kurzy tibetštiny - zapište se ještě dnes!

Výuka tibetštiny, jazykové kurzy s propracovanou studijní metodikou.

Hledáte kvalitní výuku tibetštiny? Tibetština je jazyk, s jehož výukou má jazyková škola Lingua Sandy dlouhodobé zkušenosti. Jazykové kurzy tibetštiny připraví studenty jak pro plynulou komunikaci v jazyce, tak pro mezinárodně uznávané zkoušky. Výuka tibetštiny probíhá podle přesných osnov a studijního plánu.

Cílem propracované metodiky naší jazykové školy je plnění studijních cílů a rozvoj jazykových dovedností studentů při výuce tibetštiny.

Tibetština, aktuálně vypsané jazykové kurzy tibetštiny

Nevíte si rady s výběrem jazykového kurzu? Neváhejte nás kontaktovat na čísle 224 816 269 nebo 777 079 152. V nabídce kurzů můžete vyhledávat podle typu kurzů a úrovní pomocí filtru v pravém boku.

Tibetština pro začátečníky

Den Učebnice Vyučování Semestr Cena kurzu
Výuku tibetštiny je možné zahájit jako individuální výuku nebo výuku v uzavřených skupinách. Rozvrh bude upraven podle přihlášených studentů. Vyučujeme podle vlastních studijních materiálů pí. lektorky. Můžeme Vám nabídnout výuku od začátečníků až po konverzaci.

Nevíte si rady s výběrem správného kurzu?

v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

777 079 152 info@lingua-sandy.cz kontaktní formulář