S ohledem na nařízení vlády rušíme v týdnu od 16.3. do 1.4. všechny jazykové kurzy včetně pomaturitního studia. Výuka bude nahrazena. Děkujeme za pochopení.

Tibetština, jazykové kurzy tibetštiny.Tibetština Praha, kurzy tibetštiny, výuka tibetštiny, jazyková škola, jazykové školy, výuka jazyků

LINGUA SANDY, jazyková škola s 23 letou tradicí

Výuka jazyků moderními metodami, efektivní jazykové kurzy

Jazyková škola LINGUA SANDY je členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠ, dodržuje kodex kvality a dbá na efektivní způsob vzdělávání. Všichni naši lektoři procházejí přísným výběrovým řízením a jejich vzdělání musí odpovídat kvalifikačním požadavkům této asociace. Jsou pravidelně prověřování předním českým metodikem z Karlovy Univerzity, který garantuje tu nejvyšší úroveň výuky. Využíváme propracovanou metodiku výuky, která je kombinací několika nejpoužívanějších metod. Přizpůsobuje se tak co nejširší skupině studentů.

Jazykové kurzy tibetštiny - zapište se ještě dnes!

Výuka tibetštiny, jazykové kurzy s propracovanou studijní metodikou.

Hledáte kvalitní výuku tibetštiny? Tibetština je jazyk, s jehož výukou má jazyková škola Lingua Sandy dlouhodobé zkušenosti. Jazykové kurzy tibetštiny připraví studenty jak pro plynulou komunikaci v jazyce, tak pro mezinárodně uznávané zkoušky. Výuka tibetštiny probíhá podle přesných osnov a studijního plánu.

Cílem propracované metodiky naší jazykové školy je plnění studijních cílů a rozvoj jazykových dovedností studentů při výuce tibetštiny.

Tibetština, aktuálně vypsané jazykové kurzy tibetštiny

Nevíte si rady s výběrem jazykového kurzu? Neváhejte nás kontaktovat na čísle 224 816 269 nebo 777 079 152. V nabídce kurzů můžete vyhledávat podle typu kurzů a úrovní pomocí filtru v pravém boku.

Tibetština pro začátečníky

Den Učebnice Vyučování Semestr Cena kurzu
Výuku tibetštiny je možné zahájit jako individuální výuku nebo výuku v uzavřených skupinách. Rozvrh bude upraven podle přihlášených studentů. Vyučujeme podle vlastních studijních materiálů pí. lektorky. Můžeme Vám nabídnout výuku od začátečníků až po konverzaci.

Nevíte si rady s výběrem správného kurzu?

v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

224 816 269 | 777 079 152 info@lingua-sandy.cz kontaktní formulář