S ohledem na nařízení vlády rušíme v týdnu od 16.3. do 1.4. všechny jazykové kurzy včetně pomaturitního studia. Výuka bude nahrazena. Děkujeme za pochopení.

Naďa Kamínová

Dobrý den paní Pařízková,

chtěla bych Vám dát zpětnou vazbu na paní Ludmilu Okamurovou - lektorku němčiny, která mně toho roku v průběhu dubna a května  vyučovala.

Tyto hodiny byly velmi přínosné! V průběhu těchto hodin jsem se připravovala na složení ústní části jazykové zkoušky z němčiny úrovně B2 a také na přijímací pohovor do zaměstnání v Rakousku. Zkoušku jsem úspěšně složila a získala jsem zaměstnání v Salcburku v Rakousku, kde od 1.září nastupuji!

Velmi oceňuji jazykové znalosti paní Okamurové, její přístup a flexibilitu! Paní Ludmila mi ve všem vycházela vstříc nejenom časově, kdy hodiny přizpůsobovala mým potřebám, ale také obsahově. Vyslechla moje konkrétní potřeby a tomu pak přizpůsobila průběh výuky. Hodiny byly skutečně ušité mně na míru. 

Velmi užitečné byly i znalosti paní Okamurové z reálií Rakouska, kde studovala a byla mi nápomocná i v této oblasti.

Ještě jednou děkuji i Vám za sprostředkování této paní lektorky a pokud mohu doporučuji i do budoucna i pro další studenty.

Hezký den,
Naďa Kamínová

Nevíte si rady s výběrem správného kurzu?

v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

224 816 269 | 777 079 152 info@lingua-sandy.cz kontaktní formulář