Portugalština, jazykové kurzy portugalštiny Portugalština Praha, kurzy portugalštiny, výuka portugalštiny, jazyková škola, jazykové školy

LINGUA SANDY, jazyková škola s 23 letou tradicí

Výuka jazyků moderními metodami, efektivní jazykové kurzy

Jazyková škola LINGUA SANDY je členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠ, dodržuje kodex kvality a dbá na efektivní způsob vzdělávání. Všichni naši lektoři procházejí přísným výběrovým řízením a jejich vzdělání musí odpovídat kvalifikačním požadavkům této asociace. Jsou pravidelně prověřování předním českým metodikem z Karlovy Univerzity, který garantuje tu nejvyšší úroveň výuky. Využíváme propracovanou metodiku výuky, která je kombinací několika nejpoužívanějších metod. Přizpůsobuje se tak co nejširší skupině studentů.

Jazykové kurzy portugalštiny, zapište se ještě dnes!

Výuka portugalštiny, jazykové kurzy s propracovanou studijní metodikou.

Hledáte kvalitní výuku portugalštiny? Portugalština je jazyk, s jehož výukou má naše jazyková škola dlouhodobé zkušenosti. Jazykové kurzy portugalštiny pro veřejnost nabízíme pro všechny úrovně znalostí. Výuka portugalštiny probíhá podle přesných osnov a studijního plánu.

Cílem propracované metodiky naší jazykové školy je plnění studijních cílů a rozvoj jazykových dovedností studentů při výuce portugalštiny.

Portugalština, aktuálně vypsané jazykové kurzy portugalštiny

Nevíte si rady s výběrem jazykového kurzu? Neváhejte nás kontaktovat na čísle 224 816 269 nebo 777 079 152. V nabídce kurzů můžete vyhledávat podle typu kurzů a úrovní pomocí filtru v pravém boku.

Portugalština pro začátečníky

Den Učebnice Vyučování Semestr Cena kurzu
ÚT "Portugalština" Leda 18:30 - 20:00 18.30- 20.00 3890,- Kč

základní komunikační témata/ cestování, rodina, volný čas, zaměstnání, druhy sportů, nákupy , atd.

Učebnice "Portugalština" /PhDr. Jindrová, PhDr. Mlýnková, Mgr. Schalková - nakl. LEDA a vlastní materiály lektorů. Individuálně a v uzavřených skupinách můžete začít kdykoliv. Portugalsky se domluvíte v Portugalsku, Mozambiku, Macau, Azorech, Brazilii, Guinea Bissau aj. V případě zájmu mohou být zařazeny ještě další stupně pokročilosti, eventuelně konverzace se zahraničním lektorem.

Portugalština pro mírně pokročilé I

Den Učebnice Vyučování Semestr Cena kurzu
Po "Portugalština" Leda od 5/6 lekce /kohou 18.30 - 20.00 03.10.22 - 16.01.23 3890,- Kč

Den Učebnice Vyučování Semestr Cena kurzu

Den Učebnice Vyučování Semestr Cena kurzu

Den Učebnice Vyučování Semestr Cena kurzu

Den Učebnice Vyučování Semestr Cena kurzu
Po-Pá Portugalština od LEDY 17.00 - 20.00   2800,- Kč
po až pa Portugalština od LEDY 17.00 - 20.00   2800,- Kč
týdenní intenzivní rychlokurz portugalštiny od 27.7. do 31.7.20,základní komunikační témata cestování, volný čas, jídlo, rodina, kompletní výuka výslovnosti

Nevíte si rady s výběrem správného kurzu?

v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

777 079 152 info@lingua-sandy.cz kontaktní formulář