INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA JAZYKŮ Jazyková škola, individuální jazykové kurzy, výuka jazyků...

LINGUA SANDY, jazyková škola s 23 letou tradicí

Výuka jazyků moderními metodami, efektivní jazykové kurzy

Jazyková škola LINGUA SANDY dodržuje kodex kvality a dbá na efektivní způsob vzdělávání. Všichni naši lektoři procházejí přísným výběrovým řízením. Jsou pravidelně prověřování předním českým metodikem z Karlovy Univerzity, který garantuje tu nejvyšší úroveň výuky. Využíváme propracovanou metodiku výuky, která je kombinací několika nejpoužívanějších metod. Přizpůsobuje se tak co nejširší skupině studentů.

Chcete se učit jazyky, ale zápasíte s časem?

Domluvte si s námi harmonogram výuky!

Individuální jazykové kurzy šijeme studentům na míru. Výuka je přizpůsobena Vašim aktuálním znalostem a řídí se přesně dle Vašich požadavků. Standardní délka jedné vyučovací hodiny je 60 nebo 90 minut.

Jazyková škola Lingua Sandy zajistí výuku v požadovaném čase. Výuka jazyků může probíhat v učebnách, u Vás doma či ve firmě. Učíme jednotlivce i skupiny, dojíždíme kamkoliv po Praze. Jazykové kurzy přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům a stylu.

Řekněte nám, co se chcete naučit!

Potřebujete rychle načerpat nové znalosti? Nebo naopak chcete dát těm současným pevné základy? Individuální výuka je nejúčinnější formou jazykového vzdělávání. Zkušený lektor vypracuje na základě Vašich požadavků a stávajících jazykových znalostí studijní plán na míru. Od začátečníků, přes pokročilé, až po plynulou konverzaci v cizím jazyce.

Individuální výuka jazyků je vhodná pro:

 • vedoucí pracovníky, zaměstnance s pohyblivou pracovní dobou či studenty
 • každého, kdo zápasí s časem, a hledá řešení na míru a podle svých představ
 • každého, komu nesedí výuka jazyků ve velkých skupinách

Intenzita jazykové výuky, její zaměření, výběr studijních materiálů - vše se podřizuje potřebám a požadavkům studenta. Je na Vás, zda preferujete kvalifikovaného českého lektora, nebo dáváte přednost rodilému mluvčímu. Na závěr studia Vám na požádání vystavíme jazykový certifikát dle norem EU.

Individuální jazykové kurzy si můžete objednat kdykoliv po celý rok.


Učíme více než 41 evropských a světových jazyků

Bezkonkurenční nabídka jazykových kurzů!

V současné nabídce naleznete tyto evropské a světové jazyky: angličtina, němčina, italština, španělština, ruština, francouzština, japonština, čínština, korejština, vietnamština, latina, hebrejština, perština, arabština, novořečtina, turečtina, běloruština, ukrajinština, lotyština, litevština, slovinština, chorvatština, srbština, makedonština, polština, maďarština, bulharština, rumunština, mongolština, nizozemština, portugalština, švédština, norština, finština, dánština, hindština, urdština, indonézština.

Chcete se učit jazyk, který nevidíte v nabídce?

Neváhejte a kontaktujte nás! Díky dlouholetému působení ve výuce jazyků si jazyková škola Lingua Sandy vybudovala obsáhlou databázi kvalifikovaných a zkušených lektorů. Jsme schopni zajistit výuku jakéhokoliv běžného jazyka.

Rychlá a efektivní příprava na jazykové zkoušky!

Připravíme Vás na státnice a na jiné jazykové zkoušky. Např. KET, PET, FCE, CAE, ZD. Nabízíme přípravné kurzy pro složení zkoušky Zertifikat B2, Zertifikat C1 atd.

Zaměstnáváme zkušené a kvalifikované lektory!

Zaměstnáváme kvalifikované české i zahraniční lektory, kteří absolvovali dlouhodobé studijní stáže v zahraničí. Lektoři zároveň disponují odpovídající praxí ve výuce jazyků.

E-learning zdarma

S ohledem na současné nejnovější trendy ve výuce jazyků, nové pedagogické postupy a požadavky našich studentů jsme vyvinuli náš vlastní koncept e-learningové výuky angličtiny, který je velkým přínosem pro všechny naše studenty angličtiny.

Tento doplněk výuky je pro všechny naše studenty - v kurzech pro veřejnost, ve firemní  i individuální výuce ZDARMA.

Darujte svým blízkým DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT na jazykové kurzy!

Znalost cizího jazyka je základním kamenem vzdělání. Darujte svým blízkým dárkový certifikát na jazykové kurzy v jakékoliv hodnotě.


Individuální výuka odborné angličtiny

Dle Vašich požadavků vypracujeme strukturu a program pro výuku odborné angličtiny. Mezi nejčastěji poptávané kurzy odborné angličtiny patří např.:

 • obchodní, finanční, právní angličtina
 • angličtina pro realitní makléře
 • angličtina pro burzovní makléře
 • angličtina pro cestovní agentury
 • angličtina pro lékaře a zdravotní sestry
 • angličtina zaměřená na počítačovou terminologii
 • angličtina pro hotely, restaurace a cestovní ruch
 • angličtina pro stavaře
 • angličtina pro call centra
 • angličtina pro vedoucí pracovníky

Individuální výuka jazyků, ceník

Příznivé a individuální ceny jazykových kurzů!

Cena za individuální výuku jazyků se sjednává dohodou s klientem. Konkrétní cena je stanovena dle rozsahu, formy a intenzity výuky.

Platba probíhá předem za celý semestr, tj. 30 hodin po 45 minutách. Minimální počet hodin, které lze jednorázově objednat, je 10 hodin po 45 minutách.

Nevíte si rady s výběrem správného kurzu?

v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

777 079 152 info@lingua-sandy.cz kontaktní formulář