Čeština pro cizince, jazykové kurzy češtiny Kurzy češtiny pro cizince, jazykové kurzy češtiny, individuální kurzy češtiny...

LINGUA SANDY, jazyková škola s 23 letou tradicí

Výuka jazyků moderními metodami, efektivní jazykové kurzy

Jazyková škola LINGUA SANDY je členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠ, dodržuje kodex kvality a dbá na efektivní způsob vzdělávání. Všichni naši lektoři procházejí přísným výběrovým řízením a jejich vzdělání musí odpovídat kvalifikačním požadavkům této asociace. Jsou pravidelně prověřování předním českým metodikem z Karlovy Univerzity, který garantuje tu nejvyšší úroveň výuky. Využíváme propracovanou metodiku výuky, která je kombinací několika nejpoužívanějších metod. Přizpůsobuje se tak co nejširší skupině studentů.

Čeština pro cizince - individuální přístup, efektivní výuka

Čeština si díky komplikovanému systému skloňování a časování získala pověst jednoho z nejobtížněji zvládnutelných jazyků. Naši lektoři to vědí a proto přistupují k jazykovým kurzům češtiny pro cizince s neobyčejnou důsledností a odpovědností.

Pro cizince je od ledna 2009 podmínkou k získání povolení k trvalému pobytu úspěšné absolvování zkoušky z českého jazyka. Díky moderním metodám výuky a aplikaci kvalitních učebnic dosahují naši studenti v těchto testech mimořádných úspěchů.

Individuální přístup ke studentům - záruka efektivní výuky!

Jazykové kurzy češtiny pro cizince probíhají v uzavřených skupinách nebo ve veřejných kurzech. Samozřejmě nabízíme individuální jazykové kurzy češtiny pro jednotlivce. Individuální výuku češtiny a výuku v uzavřených kurzech je možné začít kdykoliv.

aktuálně vypsané jazykové kurzy češtiny pro cizince


Čeština pro cizince pro začátečníky i pokročilé

Díky individuálnímu přístupu upravíme osnovu jazykového kurzu podle aktuálních potřeb studenta. Jazykové kurzy češtiny pro cizince, jejich intenzitu a způsob výuky přizpůsobíme naprostým začátečníkům i pokročilým.

Široká nabídka výchozích jazyků, moderní učebnice

Individuální kurzy češtiny pro cizince vyučujeme z různých výchozích jazyků, jako jsou např. ruština, angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština, čínština, japonština, hebrejština, arabština, polština, bulharština, švédština ... V jazykových kurzech pro veřejnost  vyučujeme angličtinu ze dvou výchozích jazyků - z angličtiny a z ruštiny. Mimo jiné používáme učebnice Govorite po česki, Czech for Foreigners, New Czech, Step by Step. Další učební materiály pro výuku češtiny pro cizince zajišťují samotní lektoři.

Jazykové kurzy češtiny pro cizince objednávejte kdykoliv po celý rok!


Kurzy češtiny pro cizince - 5 důvodů proč studovat u nás

  • čeština pro cizince - individuální či skupinové kurzy
  • výuku je možné objednat po celý rok
  • učebny v centru Prahy - výborná dostupnost
  • moderní metody výuky, kvalitní učebnice a učební materiály
  • dlouholeté zkušenosti s výukou češtiny pro cizince

aktuálně vypsané jazykové kurzy češtiny pro cizince

Nevíte si rady s výběrem správného kurzu?

v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

777 079 152 info@lingua-sandy.cz kontaktní formulář