Jazykové kurzy ukrajinštiny Ukrajinština Praha, kurzy ukrajinštiny Praha, výuka ukrajinštiny, firemní jazykové kurzy ukrajinštiny

LINGUA SANDY, jazyková škola s 23 letou tradicí

Výuka jazyků moderními metodami, efektivní jazykové kurzy

Jazyková škola LINGUA SANDY je členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠ, dodržuje kodex kvality a dbá na efektivní způsob vzdělávání. Všichni naši lektoři procházejí přísným výběrovým řízením a jejich vzdělání musí odpovídat kvalifikačním požadavkům této asociace. Jsou pravidelně prověřování předním českým metodikem z Karlovy Univerzity, který garantuje tu nejvyšší úroveň výuky. Využíváme propracovanou metodiku výuky, která je kombinací několika nejpoužívanějších metod. Přizpůsobuje se tak co nejširší skupině studentů.

Zapište se ještě dnes do jazykových kurzů UKRAJINŠTINY!

S jazykovou výbavou od nás se ve světě neztratíte!

Hledáte kvalitní výuku ukrajinštiny? Pak jste u nás správně! Díky dlouholetým zkušenostem s výukou cizích jazyků máme vypracovaný efektivní studijní plán a osnovy pro všechny typy jazykových kurzů italštiny. Výuka ukrajinštiny pro všechny úrovně - od začátečníků, přes pokročilé, až po specializované jazykové kurzy. V jazykové škole Lingua Sandy zjistíte, že studium cizích jazyků je především radost a zábava!

Kurzy UKRAJINŠTINY - aktuálně vypsané jazykové kurzy

Nevíte si rady s výběrem jazykového kurzu? Neváhejte nás kontaktovat na čísle 224 816 269 nebo 777 079 152. V nabídce kurzů můžete vyhledávat podle typu kurzů a úrovní pomocí filtru v pravém boku.

Ukrajinština pro začátečníky

Den Učebnice Vyučování Semestr Cena kurzu
St Vlastní materiály lektora 18:30 - 20:00 23.03.22-22.06.22 3990,- Kč
Ukrajinština je mateřštinou pro více než 41 milionů lidí. Je úředním jazykem na Ukrajině, Srbsku a v jedné části Moldavska. Slovní zásoba je vzhledem k příslušnosti k slovanským jazykům částečně podobná českému jazyku. Naši lektoři Vás naučí v tomto jazyku nejen plynule konverzovat, ale také psát. Ukrajinština používá k vyjádření písmo, které se nazývá cyrilice azbuka.

Den Učebnice Vyučování Semestr Cena kurzu
ST Vlastní materiály lektorky 17.00-18.30   4290,- Kč

Nevíte si rady s výběrem správného kurzu?

v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

777 079 152 info@lingua-sandy.cz kontaktní formulář