Slovinština, jazykové kurzy slovinštiny Slovinština Praha, kurzy slovinštiny, výuka slovinštiny, jazyková škola, jazykové školy, výuka jazyků

LINGUA SANDY, jazyková škola s 23 letou tradicí

Výuka jazyků moderními metodami, efektivní jazykové kurzy

Jazyková škola LINGUA SANDY je členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠ, dodržuje kodex kvality a dbá na efektivní způsob vzdělávání. Všichni naši lektoři procházejí přísným výběrovým řízením a jejich vzdělání musí odpovídat kvalifikačním požadavkům této asociace. Jsou pravidelně prověřování předním českým metodikem z Karlovy Univerzity, který garantuje tu nejvyšší úroveň výuky. Využíváme propracovanou metodiku výuky, která je kombinací několika nejpoužívanějších metod. Přizpůsobuje se tak co nejširší skupině studentů.

Jazykové kurzy slovinštiny, zapište se ještě dnes!

Výuka slovinštiny, jazykové kurzy s propracovanou studijní metodikou.

Hledáte kvalitní výuku slovinštiny? Slovinština je jazyk, s jehož výukou má naše jazyková škola dlouhodobé zkušenosti. Jazykové kurzy slovinštiny pro veřejnost nabízíme pro všechny úrovně znalostí. Výuka slovinštiny probíhá podle přesných osnov a studijního plánu.

Cílem propracované metodiky naší jazykové školy je plnění studijních cílů a rozvoj jazykových dovedností studentů při výuce slovinštiny.

Slovinština, aktuálně vypsané jazykové kurzy slovinštiny

Nevíte si rady s výběrem jazykového kurzu? Neváhejte nás kontaktovat na čísle 224 816 269 nebo 777 079 152. V nabídce kurzů můžete vyhledávat podle typu kurzů a úrovní pomocí filtru v pravém boku.

Slovinština pro začátečníky

Den Učebnice Vyučování Semestr Cena kurzu
Čt vlastní materiály lektora 18:30 - 20:00 14.10.21 - 06.02.22 3990,- Kč

Slovinština pro mírně pokročilé s RM

Den Učebnice Vyučování Semestr Cena kurzu
Čt vlastní materiály lektora 18:30 - 20,00 04.03.21-06.05.21 4490,- Kč

Nevíte si rady s výběrem správného kurzu?

v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

777 079 152 info@lingua-sandy.cz kontaktní formulář