Běloruština, jazykové kurzy běloruštiny Běloruština Praha, kurzy běloruštiny, výuka běloruštiny, jazyková škola, jazykové školy, výuka jazyků

LINGUA SANDY, jazyková škola s 23 letou tradicí

Výuka jazyků moderními metodami, efektivní jazykové kurzy

Jazyková škola LINGUA SANDY dodržuje kodex kvality a dbá na efektivní způsob vzdělávání. Všichni naši lektoři procházejí přísným výběrovým řízením. Jsou pravidelně prověřování předním českým metodikem z Karlovy Univerzity, který garantuje tu nejvyšší úroveň výuky. Využíváme propracovanou metodiku výuky, která je kombinací několika nejpoužívanějších metod. Přizpůsobuje se tak co nejširší skupině studentů.

Jazykové kurzy běloruštiny, zapište se ještě dnes!

Výuka běloruštiny, jazykové kurzy s propracovanou studijní metodikou.

Hledáte kvalitní výuku běloruštiny? Běloruština je jazyk, s jehož výukou má naše jazyková škola dlouhodobé zkušenosti. Jazykové kurzy běloruštiny pro veřejnost nabízíme pro všechny úrovně znalostí. Výuka běloruštiny probíhá podle přesných osnov a studijního plánu.
Cílem propracované metodiky naší jazykové školy je plnění studijních cílů a rozvoj jazykových dovedností studentů při výuce běloruštiny.

Běloruština, aktuálně vypsané jazykové kurzy běloruštiny

Nevíte si rady s výběrem jazykového kurzu? Neváhejte nás kontaktovat na čísle 224 816 269 nebo 777 079 152. V nabídce kurzů můžete vyhledávat podle typu kurzů a úrovní pomocí filtru v pravém boku.

Běloruština pro začátečníky

Den Učebnice Vyučování Semestr Cena kurzu
St Vlastní materiály lektora 18.30-20.00 05.10.22 - 18.01.23 4490,- Kč
Běloruština se vyučuje také individuálně a v malých skupinách. začít je tedy možné kdykoliv. Pro výuku se používají vlastní výukové materiály lektorů, české nemají odpovídající úroveň.
Neváhejte se informovat. V případě zájmu budou otevřeny kurzy pro mírně a středně pokročilé i konverzace.
Individuálně a v uzavřených skupinách je možné začít kdykoliv.

Nevíte si rady s výběrem správného kurzu?

v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

777 079 152 info@lingua-sandy.cz kontaktní formulář