Vyberte si z 41 jazyků

Jazykové kurzy pro děti Jazykové kurzy pro děti od 5 do 15 let, jazykové kurzy pro nejmenší...

Jazykové kurzy pro nejmenší, čím dříve, tím lépe!

Čím dříve se začne dítě učit cizí jazyk, tím lepší jsou jeho vyhlídky do budoucna. Podle aktuálních výzkumů je za optimální počátek studia považován věk 3 - 5 let. Dítě si v tomto věku osvojuje cizí jazyk stejně snadno, jako jazyk mateřský.

Jazykové kurzy pro školáky od 6 do 15 let jsou ideálním doplňkem k běžným předmětům na základních a středních školách, které se zaměřují především na gramatická pravidla a posilování slovní zásoby. Jazyková škola  Lingua Sandy preferuje výuku založenou na přímé komunikaci, v ideálním případě na komunikaci s rodilým mluvčím.

Jazykové kurzy pro děti již od 3 let

Jazyková škola Lingua Sandy nabízí výuku angličtiny, němčiny, francouzštiny a španělštiny pro děti od 3 let věku. Školáci se v našich jazykových kurzech mohou dále učit japonštině, čínštině, arabštině a ruštině.

Jazykové kurzy pro děti od 5 let

Probuďte v dětech radost z cizího jazyka

Jazyková škola Lingua Sandy nabízí jazykové kurzy pro děti od 5 let věku. Jednotlivé vyučovací hodiny nepřesahují 60 minut, výuka jazyků je založená především na interakci s vyučujícím. V  jazykových kurzech pro nejmenší nacházejí uplatnění barevné a názorné obrázky a moderní audio technika. Koncepce vyučování vychází ze známého úsloví "škola hrou".

  • V jazykových kurzech pro děti používáme učebnice "Angličtina pro malé školáky" a "Chatterbox"

Dítě si díky brzkému seznámení s cizím jazykem vytváři pozitivní vztah k dalšímu studiu!

Většina z nás ví z vlastní zkušenosti, že studium cizího jazyka ve vyšším věku je nesnadné a namáhavé. Děti, které se základy jazyka naučí pod dohledem zkušeného lektora již v útlém věku, mají oproti ostatním vrstevníkům obrovskou výhodu při dalším studiu na základní a střední škole. Cizí jazyk je pro ně naprosto samozřejmá a přirozená věc.

Škola hrou - děti mají z výuky jazyků radost

Jazykové kurzy pro nejmenší jsou koncipovány především jako hra. Stavebnice LEGO, hračky, cizojazyčná pexesa a dětské časopisy, to vše dokáže děti zaujmout, zabavit a zároveň je naučit základům cizího jazyka. Za pomoci písniček, básniček, her a kvízů děti hravě načerpají slovní zásobu, slovní spojení a naučí se základním komunikačním frázím. A to vše přirozenou a veselou formou. Tento způsob výuky cizích jazyků je efektivní a hlavně - dětem se líbí!

Jazykové kurzy pro školáky

Jazykové kurzy pro děti od 6 do 15 let

Spolu s jazykovými kurzy pro předškolní děti nabízíme i kurzy pro školáky. Ty jsou rozděleny do několika skupin podle věku dětí a způsobu výuky. Některé z kurzů jsou vedeny rodilými mluvčími, dítě tak přichází do bezprostředního kontaktu s jazykem. Cílem našich jazykových kurzů je vzbudit v dětech zájem a nadšení pro cizí jazyk.

Komunikace v cizím jazyce - efektivní cesta k jeho ovládnutí

Na rozdíl od vyučování ve školách jsou naše jazykové kurzy zaměřeny na přímou komunikaci dětí s lektorem, nikoliv na memorování dlouhých seznamů slovíček a časů. Nepříjemné "biflování" v dětech vzbuzuje odpor ke studiu a právě tomu se snažíme vyhnout. Učení se formou komunikace v cizím jazyce je mnohem efektivnější a smysluplnější.

Jazykové kurzy pro děti nabízíme po celý rok

Právě TEĎ je ideální chvíle pro zápis dítěte do jazykových kurzů

Výuka jazyků probíhá celý rok, děti jsou zařazeny do skupin podle věku a pokročilosti. Spolupracujeme s významnými vzdělávacími společnostmi, jako je Oxford University Press a British Council. S jejich pomocí vybíráme nejvhodnější výukové materiály.

Doučování cizích jazyků, češtiny a matematiky

Hledáte pro své dítě doučování? Žákům základních a středních škol nabízíme doučování matematiky, češtiny a cizích jazyků. Individuálně, nebo ve dvojici. Připravíme školáka na přijímací zkoušky na osmiletá gymnázia nebo na maturitu. Na základě Vašich požadavků začleníme do doučování i další předměty. Doučování vedou univerzitně vzdělaní lektoři s pedagogickým zaměřením a dlouholetou praxí.

Zpětná vazba od našich studentů

Akční slevy

Pro všechny kurzy při platbě
celé částky do 30.11.2022.

41 jazyků

Široká nabídka jazykový kurzů a služeb.

Flexibilita

Nabízíme jazykové kurzy na míru potřebám
našich studentů.

Certifikace

Je po úspěšném dokončení našeho studia
samozřejmostí.

Metodika

Propracovaná metodika výuky díky
kvalifikovaným pedagogům.

Nevíte si rady s výběrem kurzu? Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedených kontaktech.

Lingua Sandy

Telefon: +420 224 816 269
(po-čt 13-18 hod.)
Mobil: +420 777 079 152
(mimo pracovní dobu)
E-mail: info@lingua-sandy.cz

IČO: 27397807
DIČ: CZ27397807

Učebny Lingua Sandy

Na Poříčí 12
110 00 Praha 1
Palác YMCA (6. patro, č. dveří 607)
ukázat na mapě

Truhlářská 22
110 00 Praha 1
1. a 3. patro
ukázat na mapě

Zápisy do kurzů

Zápisy do jazykových kurzů probíhají po celý rok.

Jsme zde pro Vás:
Po - Čt: 13:00 - 18:30

Na adrese jazykové školy Praha 1, Palác YMCA (6. patro, č. dveří 607), Na Poříčí 12.