Perština, jazykové kurzy perštiny Perština Praha, kurzy perštiny, výuka perštiny, jazyková škola, jazykové školy

LINGUA SANDY, jazyková škola s 23 letou tradicí

Výuka jazyků moderními metodami, efektivní jazykové kurzy

Jazyková škola LINGUA SANDY je členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠ, dodržuje kodex kvality a dbá na efektivní způsob vzdělávání. Všichni naši lektoři procházejí přísným výběrovým řízením a jejich vzdělání musí odpovídat kvalifikačním požadavkům této asociace. Jsou pravidelně prověřování předním českým metodikem z Karlovy Univerzity, který garantuje tu nejvyšší úroveň výuky. Využíváme propracovanou metodiku výuky, která je kombinací několika nejpoužívanějších metod. Přizpůsobuje se tak co nejširší skupině studentů.

Jazykové kurzy perštiny, zapište se ještě dnes!

Výuka perštiny, jazykové kurzy s propracovanou studijní metodikou.

Hledáte kvalitní výuku perštiny? Perština je jazyk, s jehož výukou má naše jazyková škola dlouhodobé zkušenosti. Jazykové kurzy perštiny pro veřejnost nabízíme pro všechny úrovně znalostí. Výuka perštiny probíhá podle přesných osnov a studijního plánu.

Cílem propracované metodiky naší jazykové školy je plnění studijních cílů a rozvoj jazykových dovedností studentů při výuce perštiny.

Perština, aktuálně vypsané jazykové kurzy perštiny

Nevíte si rady s výběrem jazykového kurzu? Neváhejte nás kontaktovat na čísle 224 816 269 nebo 777 079 152. V nabídce kurzů můžete vyhledávat podle typu kurzů a úrovní pomocí filtru v pravém boku.

Perština pro začátečníky

Den Učebnice Vyučování Semestr Cena kurzu
ÚT Colloquial Persian od Abdi Rafiee 17.00 - 18.00 04.10.22- 17.01.23 4490,- Kč
Jazykový kurz perštiny je možné zahájit v naší jazykové škole jako individuální výuku nebo výuku v uzavřených skupinách. Rozvrh jazykového kurzu perštiny bude upraven podle přihlášených studentů. V jazykové škole se vyučuje podle vlastních studijních materiálů pí. lektorky. Můžeme Vám nabídnout výuku perštiny od začátečníků až po konverzaci.

Nevíte si rady s výběrem správného kurzu?

v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

777 079 152 info@lingua-sandy.cz kontaktní formulář