Studium v zahraničí, Jazyková škola Lingua Sandy jazyková škola, jazykové kurzy, jazykové kurzy praha

LINGUA SANDY, jazyková škola s 23 letou tradicí

Výuka jazyků moderními metodami, efektivní jazykové kurzy

Jazyková škola LINGUA SANDY je členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠ, dodržuje kodex kvality a dbá na efektivní způsob vzdělávání. Všichni naši lektoři procházejí přísným výběrovým řízením a jejich vzdělání musí odpovídat kvalifikačním požadavkům této asociace. Jsou pravidelně prověřování předním českým metodikem z Karlovy Univerzity, který garantuje tu nejvyšší úroveň výuky. Využíváme propracovanou metodiku výuky, která je kombinací několika nejpoužívanějších metod. Přizpůsobuje se tak co nejširší skupině studentů.

Jak si vybrat vhodnou zahraniční školu pro studium jazyků?

Při volbě vhodné školy pro studium jazyků doporučujeme následující pořadí kritérií.

Intenzita jazykového kurzu a jeho cíl

Důkladně si promyslete, co přesně od jazykového kurzu očekáváte. Důležitá je i délka lekcí, nejen jejich počet.

Velikost jazykové školy a její umístění.

Někdo dává přednost rodinné atmosféře, někdo chce jazyk studovat na velkých školách. Jiný by rád, aby škola stála v centru města, někteří klienti mají raději školy na předměstí.

Velikost a umístění města.

Dobře si rozmyslete, kde byste rádi studovali! Někdo dává přednost městům malým, někdo velkoměstům.

Další studenti chtějí studovat jazyky v přímořských městech nebo v městech s dlouhou historickou tradicí, někteří zákazníci chtějí dopoledne studovat a odpoledne se slunit na pláži.

Druh ubytování, stravování

Pro Vaše pohodlí a optimální koncentraci ke studiu je důležité, aby Vám vyhovovalo bydlení. Někteří lidé preferují ubytování v rodině, někteří na koleji ...

Program pro volný čas

Relaxace je důležitá! Pro nabrání sil ke kvalitnímu studiu jazyků je třeba si čas od času kvalitně odpočinout.

Roční doba

Od 15. 6. do 31.8. přijíždí do řady škol hodně středoškoláků, proto nedoporučujeme letní termíny podnikatelům a silně motivovaným dospělým studentům. Těm budou vyhovovat spíše podzimní, zimní nebo jarní kurzy.

Nezapomeňte, že na jižní polokouli jsou opačné roční doby. Můžete odjet v listopadu např. na Nový Zéland a prožít zde slunné léto. V květnu na jižní polokouli vrcholí podzim.

 

Kdy a kde si můžu jazykový kurz v zahraničí objednat?

Jazykové kurzy v Evropě si objednávejte nejméně 4 týdny předem.  Jazykové kurzy v Americe a na Novém Zélandu alespoň 2 měsíce předem, v Austrálii nejméně 3-4 měsíce předem.

Jazykový kurz musí být uhrazen před Vaším odjezdem.

Náklady na vzdělání, které souvisejí s podnikáním, se započítávají podnikatelům do nákladů. Nezapomeňte, že si jazykový kurz můžete koupit i na splátky formou úvěru, zeptejte se ve své bance!

Pro objednání jakéhokoliv jazykového kurzu z naší nabídky nás kontaktujte prostřednictvím tel. 224 816 269, 777 079 152 nebo e-mailu info@lingua-sandy.cz

 

Jak se dostanu do cílové země?

Letenky Vám rádi zajistíme, spolupracujeme s řadou specializovaných firem. Levné letenky do USA, Kanady a jižního Pacifiku jsou ovšem obvykle vyprodány několik měsíců předem.

Rozhodně se Vám vyplatí naplánovat si kurz v mimoevropských zemích nejméně s tříměsíčním předstihem - kdo dříve objedná, letí lépe a levněji.

Zařizujete také vízum do cílové země?

Ano, vízum Vám rádi zařídíme.

 

Kolik peněz si mám vzít jako kapesné?

Kapesné není zahrnuto v ceně. V Anglii doporučujeme alespoň 90 - 120 GBP na týden podle charakteru kurzu. Nejsou-li zájezdy v ceně kurzu, počítejte s 20 GBP na jeden celodenní výlet.
V USA a Kanadě je vhodné mít alespoň cca. 700 USD na měsíc, na Novém Zélandu, v Austrálii a v JAR stačí 600 USD na měsíc. Velmi užitečné jsou kreditní karty. Informace o využití Vaší kreditní karty v určité zemi Vám ochotně podá Vaše banka.

 

Jak je organizována jazyková výuka?

Jazykové školy v naší nabídce jsou specializované na cizince. Důraz se neklade pouze na ústní projev a poslech, ale i na psaní a čtení. První den jazykového kurzu na Vás čeká vstupní test, zpravidla písemný a ústní. Podle jeho výsledků budete zařazeni do vhodné třídy.

Dbá se na úroveň jazykových znalostí a pestré národnostní složení. Školy rozdělují studenty do 6 - 10 úrovní.

Třídy mají nejvíce 15 studentů (viz popis jednotlivých kurzů). Výuka jazyků probíhá nenásilnou, zábavnou formou, učitelé mají potřebnou kvalifikaci a dlouholetou praxi.

V závislosti na vyspělosti studentů a probírané látce se využívá video, počítače, magnetofony apod. Řada jazykových škol provozuje výuková multimediální střediska, ve většině škol můžete používat e-mail.

 

Nenalezli jste odpověď na Váš dotaz?

Kontaktujte nás na emailu info@lingua-sandy.cz, nebo použijte následující formulář:

Nevíte si rady s výběrem správného kurzu?

v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

777 079 152 info@lingua-sandy.cz kontaktní formulář