Aktuality

Zaručujeme kvalitu lektorů a moderní metodiku výuky

Jazyková škola Lingua Sandy dodržuje standardy asociace AJŠ Všichni naši lektoři procházejí přísným výběrovým řízením, kde musí prokázat své vzdělání, lektorské schopnosti, perfektní znalost vyučovaného jazyka, dále musí být vstřícní a přátelští ke svým studentům. Vzhledem k tomu, že jsme již několik let členy Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠ – musí jejich vzdělání odpovídat kvalifikačním požadavkům této asociace.

 

Atraktivní slevy na pomaturitní studium

Mimořádná nabídka pro pomaturitní studium Nabízíme možnost pomaturitního studia angličtiny se slevou 4 000,- Kč již za 23 990,- Kč + možnost studia dvou dalších jazyků dle vlastního výběru zcela ZDARMA. K této mimořádné akci nabízíme řadu dalších slev a výhod.

 

E-learning zdarma

S ohledem na současné nejnovější trendy ve výuce jazyků, nové pedagogické postupy a požadavky našich studentů jsme vyvinuli náš vlastní koncept e-learningové výuky angličtiny, který je velkým přínosem pro všechny naše studenty angličtiny. Je poskytován zdarma ke každému jazykovému kurzu.

Dokončili jsme nové stránky

Naše stránky jsou po kompletní rekonstrukci. Kromě nového moderního designu obsahují i další nové funkce, jejímž cílem je Vám zjednodušit vyhledání informací a především si i jednodušeji kurz rezervovat. Stránky obsahují filtraci pro jednoduché dohledání konkrétního kurzu.