Zápisy do jazykových kurzů Jazyková škola, jazykové kurzy: angličtina, němčina, italština, španělština, francouzština, ruština...

LINGUA SANDY, jazyková škola s 23 letou tradicí

Výuka jazyků moderními metodami, efektivní jazykové kurzy

Jazyková škola LINGUA SANDY je členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠ, dodržuje kodex kvality a dbá na efektivní způsob vzdělávání. Všichni naši lektoři procházejí přísným výběrovým řízením a jejich vzdělání musí odpovídat kvalifikačním požadavkům této asociace. Jsou pravidelně prověřování předním českým metodikem z Karlovy Univerzity, který garantuje tu nejvyšší úroveň výuky. Využíváme propracovanou metodiku výuky, která je kombinací několika nejpoužívanějších metod. Přizpůsobuje se tak co nejširší skupině studentů.

Chcete se v zahraničí bez problémů domluvit? Chcete získat dobře placené zaměstnání? Studujte, vzdělání a jazykové kurzy jsou vždy nejlepší investice.

Zapište se do jazykových kurzů ještě dnes! Máte na výběr z 41 evropských a světových jazyků.


Kdy a kde se zapsat do jazykových kurzů?

1. Zápisy do jazykových kurzů v kanceláři jazykové školy probíhají celoročně!

  • Kde? V kancelářích jazykové školy Lingua Sandy na adrese Palác YMCA (6. patro, č. dveří 607), Na Poříčí 12, 110 00 Praha 1.
  • Kdy? Kdykoliv v termínu Po až Čt / 13:00 - 18:30

2. Zápis do jazykových kurzů pomocí on-line rezervačního systému

Vyberte si z aktuální nabídky jazykových kurzů a pomocí rezervačního formuláře dostupného pod tlačítkem si kurz zarezervujte on-line. Informace o platbě obdržíte ihned po rezervaci e-mailem.

3. Zápis do jazykových kurzů pomocí závazné přihlášky ke stažení

Stáhněte si jeden z následujících dokumentů, vyplňte jej a odešlete na adresu Palác YMCA (6. patro, č. dveří 607), Na Poříčí 12, 110 00 Praha 1 , nebo použijte fax +420 224 816 270. Vyplněné přihlášky můžete také zasílat na e-mail info@lingua-sandy.cz.

jazykova-skola-prihlaska.doc, jazykova-skola-prihlaska.pdf

V případě zápisu přes fax trvá rezervace místa v kurzu týden. Během tohoto týdne je třeba se osobně dostavit do kanceláře jazykové školy k zaplacení kurzovného. Nebo můžete částku zaslat přímo na bankovní účet.

Platební údaje

  • částka k platbě: cena konkrétního jazykového kurzu
  • číslo účtu: 2619149 / 0300
  • variabilní symbol: vaše telefonní číslo /posledních devět čísel/
  • zpráva pro příjemce: uveďte jméno, příjmení, zvolený jazyk, den a vyučovací hodinu
  • informaci o platbě zašlete na zapisy@lingua-sandy.cz

Kurzovné je splatné nejpozději při zápisu. V případě odstoupení nebo přerušení kurzu z osobních důvodů nevzniká posluchači nárok na vrácení kurzovného. Pokud by došlo ke zrušení kurzu ze strany jazykové školy, bude kurzovné vráceno.


Proč se zapsat do jazykových kurzů?

„Na začátku přišlo slovo. Hned po něm přišlo neporozumění.“

Jazyk je základním prostředkem komunikace. Ať už jednáte s obchodním partnerem nebo trávíte večer s přáteli, je důležité se bez problémů dorozumět. Jedině kvalitní znalostí jazyka předejdete nepříjemným situacím.

Studium jazyků je tak jednoduché!

Budete překvapeni, jak snadno se naučíte jazyk pod dohledem zkušeného lektora!

Nevíte si rady s výběrem správného kurzu?

v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

777 079 152 info@lingua-sandy.cz kontaktní formulář